KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093506
*
nr 1309 3506
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x33 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 20:20:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 11:13:30
1
1.600 kr
24/2 20:10:06
2
1.600 kr
24/2 20:10:06
1
1.600 kr (Budbetjänt)
24/2 20:10:30
2
1.700 kr
24/2 20:11:11
2
Vinnande bud
24/2 20:15:29
3
1.800 kr
24/2 20:15:29
2
(budbetjänt)
24/2 20:17:16
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nicolas issaiev olja olja på pannå oljemålning oljemålningar rysk ryska ryskt ryssland stilleben
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
*
Nicolas Issaiev
Läs om budbetjänten
nr 1309 3506
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x33 cm, oramad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 11:13:30 | 1 | 1.600 kr |
24/2 20:10:06 | 2 | 1.600 kr |
24/2 20:10:06 | 1 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
24/2 20:10:30 | 2 | 1.700 kr |
24/2 20:11:11 | 2 | Vinnande bud |
24/2 20:15:29 | 3 | 1.800 kr |
24/2 20:15:29 | 2 | (budbetjänt) |
24/2 20:17:16 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nicolas issaiev olja olja på pannå oljemålning oljemålningar rysk ryska ryskt ryssland stilleben
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49